Elévové AGRIPOS

Zápasy elévů AGRIPOS

17.10.2020 (MSH Louny)

/9:00/ FBC Vipers Most – TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS

/11:10/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – Mocní Tuleni Podbořany blue

/12:00/ SK BIVOJ LITVÍNOV YELLOW – TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS

31.10.2020 (Gymnázium Ústí n./L.)

/8:40/ 1. FBC DDM Děčín IV Blue – TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS

/9:20/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – ASK Lovosice – LFP white

/10:40/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – Florbal Ústí white

15.11.2020 (SH Kadaň)

/00:00/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – Florbal Chomutov Ďáblíci

/00:00/ Florbal Jirkov – TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS

/00:00/ FbC Jazzmani Žatec – TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS

28.11.2020 (Hala GSOŠ Podbořany)

/00:00/ TJ Lokomotiva Louny – MAGENTA – TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS

/00:00/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – FbC Jazzmani Žatec yellow

/00:00/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – Mocní Tuleni Podbořany yellow

12.12.2020 (MSH Louny)

/00:00/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – ASK Lovosice – LFP Yellow

/00:00/ FBC DDM Kati Kadaň – Black – TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS

/00:00/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – BK REAL ROUDNICE n/L

16.1.2021 (SH Přívozní Lovosice)

/00:00/ Florbal Ústí white – TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS

/00:00/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – ASK Lovosice – LFP Grey

/00:00/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – FBC SVČ Vipers Most

30.1.2021 (SH Chemik Lovosice)

/00:00/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – ASK Lovosice – LFP Black

/00:00/ 1. FBC DDM Děčín IV White – TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS

/00:00/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – SK Štětí

13.3.2021 (SH Krupka)

/00:00/ ASK Lovosice – LFP Yellow – TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS

/00:00/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – Florbal Teplice modrá

/00:00/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – DDM Dynamo Teplice

27.3.2021 (SH Strupčice)

/00:00/ FBC DDM Kati Kadaň – Black – TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS

/00:00/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – Florbal Jirkov

/00:00/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – Florbal Chomutov Rarášci

10.4.2021 (SH Chemik Lovosice)

/00:00/ TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS – FBC SVČ Vipers Most

/00:00/ Florbal Ústí red – TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS

/00:00/ ASK Lovosice – LFP White – TJ Lokomotiva Louny – AGRIPOS