Zápasy

Liga mladších žáků – skupina 2 – 2019/2020

1.kolo (SH SŠT Most Velebudice)
28.9.2019
TJ Lokomotiva Louny – Tatran Mocní Tuleni Podbořany – 2:5
TJ Lokomotiva Louny – FBC Vipers Most – 1:9
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Ústí red – 3:4

2.kolo (MSH Louny)
12.10.2019
FBC DDM Kati Kadaň – TJ Lokomotiva Louny – 11:2
FBC Panthers Liberec BLACK – TJ Lokomotiva Louny – 4:1
Tatran Mocní Tuleni Podbořany – TJ Lokomotiva Louny – 2:3

3.kolo (Hala míčových sportů Liberec)
2.11.2019
TJ Lokomotiva Louny – FbC Jazzmani Žatec – 2:4
TJ Lokomotiva Louny – FBC Panthers Liberec BLACK – 3:2
TJ Lokomotiva Louny – FBC Česká Lípa white – 3:5

4.kolo (Gymnázium Ústí n./L.)
16.11.2019
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Ústí red – 1:4
TJ Lokomotiva Louny – SCC SEMILY – Predators – 0:8
TJ Lokomotiva Louny – FBC Liberec black – 2:7

5.kolo (SH SŠT Most Velebudice)
30.11.2019
FbC Jazzmani Žatec – TJ Lokomotiva Louny – 3:0
TJ Lokomotiva Louny – FBC Vipers Most – 4:2
TJ Lokomotiva Louny – FBC Česká Lípa white – 6:5

6.kolo (MSH Louny)
14.12.2019
Florbal Jirkov – TJ Lokomotiva Louny
FBC Česká Lípa white – TJ Lokomotiva Louny
FBC Šluknovsko Česká Lípa – TJ Lokomotiva Louny

Ústecký přebor mladších žáků 3+1 – 2019/2020

1.- 2. kolo (Městská SH Teplice)
12.10.2019
Florbal Teplice – TJ Lokomotiva Louny – 5:8
TJ Lokomotiva Louny – PRO – AKTIV Bílina – 1:15
Florbal Chomutov Domeček – TJ Lokomotiva Louny – 9:5

5.- 6. kolo (SH SPORTaS u Koldomu Litvínov)
3.11.2019
SK Dubí – TJ Lokomotiva Louny – 0:13
TJ Lokomotiva Louny – SK Štětí – 8:4
Florbal Chomutov Domeček – TJ Lokomotiva Louny – 3:8

9.- 10. kolo (SH Roudnice nad Labem)
14.12.2019
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Chomutov Domeček
BK REAL ROUDNICE n/L – TJ Lokomotiva Louny
SK Štětí – TJ Lokomotiva Louny

11.- 12. kolo (MSH Louny)
11.1.2020
Florbal Chomutov – TJ Lokomotiva Louny
TJ Lokomotiva Louny – SK BIVOJ LITVÍNOV Black
SK Dubí – TJ Lokomotiva Louny

15.- 16. kolo (SH Dubí 2 Rudolfka)
25.1.2020
SK Štětí – TJ Lokomotiva Louny
TJ Lokomotiva Louny – SK Dubí
TJ Lokomotiva Louny – SK Dubí RED

16.-17. kolo (SH SPORTCLUB 80 Chomutov /Březenecká/)
22.2.2020
SK BIVOJ LITVÍNOV Black – TJ Lokomotiva Louny
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Chomutov
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Chomutov Harmonie

20. kolo (SH Roudnice nad Labem)
22.3.2020
TJ Lokomotiva Louny – FBC Vipers Most
BK REAL ROUDNICE n/L – TJ Lokomotiva Louny
SK Štětí – TJ Lokomotiva Louny

23. kolo (Sportovní hala – VOŠ a SŠ Štětí)
4.4.2020
TJ Lokomotiva Louny – PRO – AKTIV Bílina
SK Štětí – TJ Lokomotiva Louny
BK REAL ROUDNICE n/L – TJ Lokomotiva Louny

25. kolo (Městská SH Chomutov)
25.4.2020
Florbal Chomutov Harmonie – TJ Lokomotiva Louny
TJ Lokomotiva Louny – BK REAL ROUDNICE n/L
SK Dubí – TJ Lokomotiva Louny