Zápasy

Zápasy starších žáků 2019/2020

Liga starších žáků – skupina 2 – A 2019/2020

1.kolo (SH Strupčice)
21.9.2019
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Chomutov Domeček – 6:1
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Jirkov – 6:3
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Teplice – 5:7

2.kolo (MSH Chomutov)
5.10.2019
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Chomutov Domeček – 2:8
FBC Panthers Liberec – TJ Lokomotiva Louny 2:3
Florbal Jirkov – TJ Lokomotiva Louny – 1:3

3.kolo (SH TJ Turnov)
26.10.2019
Florbal Chomutov Domeček – TJ Lokomotiva Louny – 1:10
TJ Sokol Koberovy – TJ Lokomotiva Louny – 0:10
TJ Lokomotiva Louny – TJ Turnov – 7:0

4.kolo (SH Krupka)
10.11.2019
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Teplice – 2:3
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Chomutov Domeček – 4:3
TJ Lokomotiva Louny – FbC Jazzmani Žatec – 9:0

5.kolo (MSH Louny)
23.11.2019
FbC Jazzmani Žatec – TJ Lokomotiva Louny – 2:5
Florbal Jirkov – TJ Lokomotiva Louny – 2:5
Florbal Chomutov Domeček – TJ Lokomotiva Louny – 1:5

6.kolo (SH Chemik Lovosice)
8.12.2019
TJ Lokomotiva Louny – ASK Lovosice – LFP – 5:4
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Jirkov – 4:4
FbC Jazzmani Žatec – TJ Lokomotiva Louny – 3:7

Ústecký přebor starších žáků – Skupina A 2019/2020

1.kolo (SH SPORTaS u Koldomu Litvínov)
5.10.2019
TJ Lokomotiva Louny – SK BIVOJ LITVÍNOV Black – 1:10
BK REAL ROUDNICE n/L – TJ Lokomotiva Louny – 3:2

2. kolo (SH SPORTaS u Koldomu Litvínov)
20.10.2019
SK Štětí – TJ Lokomotiva Louny – 6:4
TJ Lokomotiva Louny – FbK Radhof Prty – 3:9

3. kolo (MSH Louny)
9.11.2019
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Teplice – SK Dubí – 2:6
Florbal Ústí B – TJ Lokomotiva Louny – 4:3

4. kolo (SH Kadaň)
23.11.2019
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Teplice – SK Dubí – 1:6
FbK Radhof Prty – TJ Lokomotiva Louny – 0:21

5. kolo (SH Kadaň)
7.12.2019
SK BIVOJ LITVÍNOV Black – TJ Lokomotiva Louny – 7:3
TJ Lokomotiva Louny – FbK Radhof Prty – 2:9

6. kolo (Gymnázium Ústí n./L.)
25.1.2020
Florbal Ústí B – TJ Lokomotiva Louny
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Teplice – SK Dubí

7. kolo (SH SPORTaS u Koldomu Litvínov)
14.3.2020
TJ Lokomotiva Louny – SK Štětí
SK BIVOJ LITVÍNOV Black – TJ Lokomotiva Louny

8. kolo (MSH Louny)
29.3.2020
TJ Lokomotiva Louny – Florbal Ústí B
BK REAL ROUDNICE n/L – TJ Lokomotiva Louny

9. kolo (SH Přívozní Lovosice)
19.4.2020
BK REAL ROUDNICE n/L – TJ Lokomotiva Louny
TJ Lokomotiva Louny – SK Štětí