Zprávy

Dorostenci přivezli z Krupky 3 body!

28.9.2019 – Tým dorostenců se v sobotu vydal do Krupky bojovat o další body do tabulky. S týmem byl povolán i jeden ze starších žáků, na kterého byla slyšet jen slova chvály.

⚔️TJ Lokomotiva Louny – Florbal Ústí B – 5:4⚔️
👉🏻V první zápase jsme se utkali s Ústím B, kde jsme od začátku byli lepším týmem, dostávali jsme soupeře pod tlak a z toho jsme těžili i góly. Závěr utkání nám trochu zkomplikovali dvě slepené branky, ale zkušeně jsme si zbytek zápasu pohlídali a soupeře k ničemu už nepustili.

⚔️TJ Lokomotiva Louny – Florbal Teplice – 4:5⚔️
👉🏻Ve druhém zápase jsme se utkali s domácím týmem Teplic. Magentová mláďátka byla první dvě třetiny lepším týmem, bohužel jsme usnuli na vavřínech a soupeř svým důrazem utkání otočil.

🗣Hodnocení trenéra (Michal Fürstl): První utkání bych hodnotil převážně pozitivně, až na ten zdramatizovaný závěr jsem byl s výkonem spokojený. Co se týče druhého zápasu, tak bylo vidět v čem máme velké mezery, které do příště vypilujeme. Vyzdvihnout bych chtěl Víťu Kraje, který nastupuje ještě jako starší žák, ale svojí hrou a přehledem skvěle zapadá mezi spoluhráče v dorostu a samozřejmě i oba brankáře Václava Lapku a Terezu Kalousovou, kteří tým zkušeně podrželi.