A-tým přivezl bod ze Sokolova, B-Tým v obou derby vítězem, mladší žáci stoprocentní a přípravka okusila všechny konce utkání!

25.10.2021 – Víkendový report: A-tým získal proti Sokolovu pouze bod, B-tým porazil FbK Prty i Žatecké béčko. Mladší žáci porazili Teplice, Ústí i Žatec. Přípravka porazila Žatec, bod si dělila s Teplicemi a prohrála pouze s Ústím.

Florbal Sokolov – TJ Lokomotiva Louny – STARTNET – 8:7pp

Naši borci se v Sokolově dostali do dvoubrankového vedení, po první třetině se do šaten odcházelo ale za stavu 2:3 pro magentu.
Ve druhé třetině se dvakrát povedlo odskočit o dvě branky, domácí ale dokázali vždy snížit na rozdíl jedné branky a po druhé třetině svítilo na tabuli skóre 4:5.
Třetí třetina ukázala spoustu zklamání. Na začátku třetiny sokolovští vyrovnali. Lounští si ale vzali vedení zpět v přesilové hře. Sokolov opět odpověděl vyrovnáním. V další přesilovce opět hosté udeřili a naposled v zápase vedli. Závěr třetiny se po odraženém míčku nepovedl a domácí dokázali vyrovnat dvě minuty před koncem a zárověň dotáhnout zápas do prodloužení, ve kterém dostali i možnost přesilové hry, kterou využili.
Je nutno vyzdvihnout výkon Aleše Linky. Lounský ostrostřelec skóroval v zápase celkem šestkrát a aktuálně je nejlepším střelcem v lize!

Komentář trenéra Jiřího Lindnera:
Zápas, ve kterém jsme tahali za delší konec, ale bohužel jsme se vlastími chybami dostali pod tlak, který soupeř dokázal zkušeně využít. Jeli jsme sem pro tři body, takže zisk jednoho hodnotím jako ztátu. Děkujeme soupeři za hru a těšíme se na odvetu.

TJ Lokomotiva Louny BFbC Jazzmani Žatec B : 2:0
TJ Lokomotiva Louny B – FbK Prty Postoloprty : 4:3

Béčko králem okresu! Nad Ohří svítí Magentový maják!
„Slíbili jsme, že bude hořet palubovka! Slib plníme a jako bonus vezeme 6 bodů! V dramatických a vyrovnaných bitvách porážíme Jazzmany Žatec B 2:0 a Fbk Prty 4:3! Forza Louny ! Sempre avanti!“

FD Teplice – Krupka – TJ Lokomotiva Louny – All RISK : 6:10
Florbal Ústí red – TJ Lokomotiva Louny – All RISK : 2:6
FbC Jazzmani Žatec – TJ Lokomotiva Louny – All RISK : 3:5

V neděli 24.října odjel tým mladších žáků na první zápasy sezóny.
V prvním zápase se utkal s týmem FD Teplice, který smetla magentová lavina výsledkem 10:6.
Dalším utkání bylo proti favoritovi Florbal Ústí nad Labem, kterého se naše lavina nezalekla a zvítězila 6:2.
V utkání v okresním derby proti FbC Jazzmani Žatec došlo ke spoustu změnám v sestavě ale i tak magentová lavina zvítězila ve třetím zápase v řadě.

“Chtěl moc poděkovat všem hráčům, hráčkám a jejich rodičům za skvělou podporu. Díky!” Tomáš Lopy Lopéz. FORZA LOUNY !!

Přípravka: výhra, remíza i prohra

V sobotním dopoledni se nejmenší magentova lavina vypravila na svůj druhý ligový turnaj. Místem konání byl tentokrát hráčům i trenérům důvěrně známý a zaslíbený areál v Mostě Velebudicích. Na místě našeho každoročního soustředění naši borci a také borkyne (nastoupilo více holek než kluků) neprodali tradičně kůži lacino a opět zaslouží velkou pochvalu. V prvním duelu si poradila se Žatcem 4:1, v druhém utkání vydřela cenou remízu 2:2 s Teplicemi a až v třetím zápase se našel přemožitel a to v celku Ústí White. Závěrečné skóre 3:7 nekoresponduje s vývojem, kdy ještě v poločase svítil stav 2:2. Bohužel druhý poločas nevyšel i díky mohutné podpoře ústeckých fanoušků podle představ. Celkově však přípravka tradičně nezklamala a zanechala velmi dobrý dojem…