A-tým přivezl z Teplic tři body, junioři se střetli se Žatcem a Mostem, starší žáci stoprocentní, elévové předvedli neskutečný výkon!

14.11.2021 – Další zápasový víkend je za námi a spolu s ním výsledkový servis. Minulý týden A-tým smetl v okresním derby Žatecké Jazzmany 14:5 a v sobotu chtěl navázat na bodovou sérii. Junioři bojovali v okresním derby se Žatcem a s domácimi Vipers Most. Starší žáci nenašli přemožitele ve Strupčicích a elévové odehráli šest utkání s nádhernou bilancí.

A-TÝM

Magentová lavina odjela do Teplic s velikým odhodláním přidat druhou výhru v řadě, což se povedlo. V zápase jsme měli navrch a vždy vedli. Hattrikem se blýskl Ondřej Hrdlička, který byl zaslouženě hráčem utkání (3+2). V bráně zářil Tomáš Giezsmann, který pochytal 30 střel domácích. Teplice – Louny 6:7 !!!

Komentář trenéra (Jiří Lindner): Musím říct YES!!! Co jsme si řekli, to jsme hráli, proto jsme vyhráli. Musím pochválit i domácí, kteří nás ke konci dostali pod velký tlak, ale my jsme do toho dali srdíčko. Děkujeme věrným fandům, kteří vážili cestu do lázní a doprovodili nás na cestě ke třem bodům. FORZA LOUNY!!!

Výhra 7:6 v Teplicích a tři body vezeme domů !!!!

JUNIOŘI

Junioři v sobotu změřili síly v okresním derby se Žatcem.
Po vyrovnané první třetině přišel zkrat a z výhry se radovali Jazzmani. Louny – Žatec 4:9.
Dalším soupeřem byl domácí Most. V první třetině si Vipers vytvořili náskok 2:0. Od druhé třetiny ale dominovala na hřišti magentová lavina a mohli jsme se radovat z výhry. Most – Louny 2:8.

Junioři

STARŠÍ ŽÁCI

STARŠÍ ŽÁCI VYLOUPILI STRUPČICE
V dalším kole ligy starších žáků zajížděli naši borci do Strupčic. Na místní halu máme jen ty nejlepší vzpomínky, vždyť při našem posledním účinkování v této hale ještě v kategorii elévů (mimochodem psal se rok 2018) jsme nepoznali hořkost porážky. Ve vzduchu tedy visela otázka, zda naši borci dokáží v této hale zopakovat tyto historické výkony. Našimi soupeři byli FBC Česká Lípa blue, Florbal Jirkov a FD Teplice-Krupka.
V prvním vyrovnaním utkání jsme porazili tým České Lípy v poměru 5:4. Vedli jsme sice již 4:2 ale soupeř dokázal ve druhé půli vyrovnat. O našem vítězství rozhodlo proměněné trestné střílení v podání našeho nájezdového mága Tondy Hochmana pouhou minutu před koncem (mimochodem vždy ve své kariéře nájezd proměnil).
Ve druhém utkání jsme doslova rozstříleli Jirkov v poměru 12:1 a trefila se i Ema Ložanová, jediné děvče v týmu a neskutečná bojovnice, která neustoupí v jediném souboji.
V posledním utkání nás čekal nejtěžší soupeř Teplice-Krupka a hrálo se o hodně, vítěz by postupoval do vyššího koše. Po poločasové remíze 1:1 jsme neskutečnou hrou, nasazením a s podporou našich fanoušků v hledišti strhli vítězství na naši stranu a vyhráváme v poměru 4:1.
Výsledkem turnaje tedy byly 3 výhry, 21 gólů v sítích soupeřů a postup do vyššího koše. Hlavně jsme si ale užili vítězný pokřik a závěrečnou oslavu a poděkování našim fanouškům. Kouzlo haly ve Strupčicích tedy nadále pro tento tým funguje.
SESTAVA: Nipauer, Petrlík – Suchý, Kraj, Krupička, Parkman, Zelený, Herink, Hinke, Hochman, Ložanová
TRENÉŘI: Herink Jan, Parkman Pavel

ELÉVOVÉ

Druhá nejmenší magentova lavina se vypravila na zaslíbené místo našeho soustředění do Mostu. Fantastická účast našich mladých nadějí dovolila trenérům postavit do turnaje hned dvě vyrovnaná mužstva a tak naše naděje čekalo postupně hned šest utkání. Duch místa každoročního soustředění, skálopevné odhodlání každého hráče a hráčky a neutuchající bojovnost vyústila v naprosto fenomenální sportovní zážitek. Z šesti utkání naši borci odešli vítězně v pěti případech a pouze jednou našli přemožitele. Euforie dětí, rodičů a všech trenérů byla odměnou za více než povedeným dopolednem.