B-tým opět na body nedosáhl

20.10.2019 – V neděli se v Kadani opět představila magentová legie zkázy. V prvním utkání jsme se utkali v okresním derby s Fbk Prty, ve utkání s týmem Florbal Jirkov.

Tým byl patřičně namotivován a po hodinách u videa takticky náležitě připraven. Ale….trenér míní- florbalový pánbůh mění. Začátek utkání nám hrubě nevyšel a Prťáci přidávali branku za brankou a vyhnali v 7.minutě brankáře z brány. Po důkladné rozmluvě a zásahu do sestavy se hra zlepšila. Od druhé třetiny jsme již byli jasně lepší,ale naše útoky končili na tučné zdi kterou Prtští postavili. Utkání skončilo potupnou porážkou 10:8. Nejen že si mužstvo sáhlo na sportovní dno,ale ještě jsme museli uklidňovat ligové skauty, kteří se přišli podívat na toho zázračného Turzu z minulého turnaje. Bohužel ten malý ,milý plešatý chlapík na svoje minulé výkony nenavázal.

Ve druhém nás čekal soupeř Fbk Miners Jirkov. Je to mladé mužstvo- majnkrafti,mnozí soupeřovi hráči by mohli být syny našich veteránů. A na hřišti nám to svým pohybem a rychlostí ihned ukázali. Ovšem naše potupené mužstvo se zmobilizovalo a hrálo mnohem lépe a mít větší štěstí v koncovce mohlo myslet na bodík. Ten se nám ovšem urvat nepodařilo a Jirkov spravedlivě vyhrál 6:3.

Naštěstí se nenaplnily obavy některých hráčů- žádný naštvaný lounský vlajkonoš nás při zpáteční cestě nenapadl a proto máme možnost zamakat a soupeřům vše vrátit.