Béčko si přivezlo z prvního turnaje 3 body!

27.9.2020 – V neděli se konečně dočkali i fanoušci totálního moderního florbalu. Sezónu zahájila i Magentová legie zkázy – B tým mužů. Očekávání jsou pro tuto sezónu veliká. Mediální tlak nesnesitelný.

A jak se nám tedy vstup do sezóny povedl? Půl na půl. S Jirkovem jsme doplatili za profesorsky odehranou první třetinu. Hoši z Béčka vědomi si svých vysokých kvalit, které občas ze skromnost dovedně skrývají, vstoupili do zápasu v tréninkovém tempu. Soupeř z Jirkova tak stydlivý nebyl a po první třetině si nastřílel vysoký náskok. Tato facka naše borce dostatečně probrala a od druhé třetiny byl na hřišti jiný tým. Utkání se nám ale již bohužel zvrátit nepodařilo. Byla to divoká přestřelka, divák se nenudil.

Pak se šlo do okresního derby s Prty. Bože, každý má v hlavě již legendární loňskou porážku Béčka 0:1. Černé hodiny lounského florbalu, hodiny u sportovních psychologů, posttraumatický šok. Již od počátku jsme měli utkání ve svých rukou, útok střídal útok, krásná branka krásnou branku. Ale i Prty kousali. Tedy my jim zdatně pomáhali bizarními chybami. Naši epičtí gólmani Piki a Luki mají plnou hlavu se psaním příručky „Styl ledního medvídka v moderním florbalu “ a starosti byli na nich znát. Co na tom, že o jejich příručku projevil zájem Florbalový svaz až z dalekého Madagaskaru! Luki si dokonce dal vlastní gól vhozením míčku do branky, chtěl snížit náskok a vybičovat svůj tým k ještě většímu nasazení!

Jinak tým odehrál pěkné zápasy, trenéra potěšil velkým množstvím vstřelených branek. Velmi dobře do týmu zapadli i premianti z řad juniorů. Forza Louny! Sempre avanti!

View this post on Instagram

V neděli se konečně dočkali i fanoušci totálního moderního florbalu. Sezónu zahájila i Magentová legie zkázy – B tým mužů. Očekávání jsou pro tuto sezónu veliká. Mediální tlak nesnesitelný. A jak se nám tedy vstup do sezóny povedl? Půl na půl. S Jirkovem jsme doplatili za profesorsky odehranou první třetinu. Hoši z Béčka vědomi si svých vysokých kvalit, které občas ze skromnost dovedně skrývají, vstoupili do zápasu v tréninkovém tempu. Soupeř z Jirkova tak stydlivý nebyl a po první třetině si nastřílel vysoký náskok. Tato facka naše borce dostatečně probrala a od druhé třetiny byl na hřišti jiný tým. Utkání se nám ale již bohužel zvrátit nepodařilo. Byla to divoká přestřelka, divák se nenudil. Pak se šlo do okresního derby s Prty. Bože, každý má v hlavě již legendární loňskou porážku Béčka 0:1. Černé hodiny lounského florbalu, hodiny u sportovních psychologů, posttraumatický šok. Již od počátku jsme měli utkání ve svých rukou, útok střídal útok, krásná branka krásnou branku. Ale i Prty kousali. Tedy my jim zdatně pomáhali bizarními chybami. Naši epičtí gólmani Piki a Luki mají plnou hlavu se psaním příručky "Styl ledního medvídka v moderním florbalu " a starosti byli na nich znát. Co na tom, že o jejich příručku projevil zájem Florbalový svaz až z dalekého Madagaskaru! Luki si dokonce dal vlastní gól vhozením míčku do branky, chtěl snížit náskok a vybičovat svůj tým k ještě většímu nasazení! Jinak tým odehrál pěkné zápasy, trenéra potěšil velkým množstvím vstřelených branek. Velmi dobře do týmu zapadli i premianti z řad juniorů. Forza Louny!Sempre avanti! #florballouny #forzalouny #magetovalegiezkazy #becko #vitezne #cfbu #louny #mestolouny #ceskyflorbal #sempreavanti #fesak #kapitan #krasavci