Budeme mít členskou sekci!

28.6.2020 – Od nové sezóny na našem webu spustíme členskou sekci! A od kdy? To se dozvíte v tomto článku.

Díky našemu odchovanci Lukáši Janouškovi a jeho společnosti, jsme pro naše členy mohli pořídit systém, který nám usnadní práci v oddílu. Klubová sekce eos club zone je online platforma pro efektivní řízení našeho oddílu. Představuje komunikační zázemí pro členy a organizační prostor pro management, kterému umožní i snadnou správu klubového webu.

Klubová sekce je vlastně hlavní prostor, v němž každý člen najde vše, co pro svoje fungování v rámci týmů a klubu potřebuje, a kde komunikuje a sdílí informace s ostatními členy, trenéry nebo vedením.

Lukáš k tomu dodává: ,,K lounskému florbalu mám citový vztah, protože jsem v něm v mládí strávil několik let jako brankář. Od té doby se klub výrazně posunul a mám radost, že alespoň trochu mohu Lokomotivu podpořit v dalším rozvoji. Držím vedení v čele s Honzou Macháčkem palce a doufám, že si k tomuto skvělému sportu najde cestu čím dál více dětí“.

Pro náš oddíl to znamená opět kvalitnější práci s dětmi a mládeží. Předseda spolku Jan Macháček uvedl: ,,Moc Lukášovi děkujeme. Je to smysluplná investice, která pomůže s chodem oddílu a usnadní nám komunikaci mezi našimi členy. Nyní urgentně pracujeme na spuštění celého systému.“ Členská sekce bude spuštěna od 1.9.2020.