Jak si o víkendu vedla mládež?

V sobotu odehráli starší žáci z přeboru domácí zápasy s Teplicemi-Dubím a Ústím, v neděli odjeli starší žáci do Krupky, kde bojovali proti Teplicím, Chomutovu a Žatci. Elévové jeli sbírat další zápasové zkušenosti do Podbořan.

Starší žáci

10.11.2019 – Magentova lavinka v podání starších žáků zavítala v neděli do nedaleké Krupky, kde se utkala s týmy Teplic, Chomutova a Žatce.

První utkání s Teplicemi byl velmi vyrovnaný zápas, kde bylo plno šancí na obou stranách, ale přesto prohráváme jen o gól 3:2.
V druhém zápase nás čekal soupeř z Chomutova. Vytvořili jsme si hned na začátku dvougolový náskok 3:1, který jsme si drželi celou první půli, ve druhé půli nabral Chomutov na obrátkách a zaslouženě utkání vyrovnává. Ovšem v samotném závěru jsme získali výhodu trestného střílení. Tíhu okamžiku s ledovým klidem a přehledem zkušeně využil Racek a získal pro magentovu lavinku těsnou výhru 4:3! Poslední, s kým jsme zkřížili hole byl Žatec. Celé okresní derby bylo v režii magentové perly na Ohři a drtivě vítězíme 9:0.
Kluci předvedli výbornou hru a stále se zlepšují.
Trenéři: Hauf, Linka a Cimrmanová.
FORZA LOUNY!

Starší žáci – přebor

9.11.2019 – V sobotu se v naší magentové baště odehrál turnaj přeboru starších žáků.

Naše mládež se v prvním zápase utkala s Florbal Teplice a prohrála zaslouženě 2:6. Naším hráčům nechyběla bojovnost a nasazení, ale defenzivní chyby nedovolily pomyslet na lepší výsledek. Trenérský tým svým svěřencům promluvil do duše a v zápase s Ústím nad Labem jsme viděli jiný tým. Lokomotiva hrála mnohem lépe a na palubovce se odehrál vyrovnaný zápas. Chyběla jen lepší koncovka, štěstí se ovšem přiklonilo na stranu soupeře a ten zvítězil 4:3. Přesto, že ani jeden zápas nevyhráli získali naši mládežníci cenné zkušenosti a potřebné sebevědomí do dalších zápasu. Forza Louny !

Elévové

10.11. 2019 – V neděli odehráli druhý ligový turnaj elévové v Podbořanech🚂
V atmosféře, která by snesla přísná měřítka lounského kotelníka Mr. Czonky, odehráli elévové tři utkání.

Kluci se učili rozhodovat na hřišti ne jenom pod tlakem soupeře, ale také pod tlakem burácejících tribun. Pokyny trenéra ze střídačky jim nebyly nic platné, protože zanikaly v bouřlivé atmosféře snad ještě dřív, než opustily jeho ústa. Hráči si tak vyzkoušeli, jaké to je, rozhodnout se vlastním rozumem. Tyto cenné zkušenosti budou moci zužitkovat již v dalším turnaji, který odehrají 7.12. v Chomutově, ale budou se jim zejména hodit v budoucí sportovní kariéře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *