Je za námi další víkend magnetové mládeže!

V sobotu vyjeli starší žáci do Turnova, kde jasně dominovali, v neděli odjela přípravka do Litvínova sbírat první zápasové zkušenosti a víkend uzavřeli junioři na domácím hřišti.

Junioři
Domácí turnaj se magentovým juniorům nepovedl. V prvním zápase jsme se utkali s týmem Florbal Teplice. Od začátku zápasu se oba týmy přetahovali o jednobrankový náskok. Bohužel pro nás jsme ve třetí třetině inkasovali gól ve vlastní přesilovce a do konce zápasu, už jsme nedokázali vyrovnat, zápas pro nás skončil prohrou 3:4.
Druhý zápas pro nás začal o poznání lépe když si naši borci hned v začátku vytvořili dvoubrankový náskok, ale bohužel přišlo pětiminutové oslabení ve kterém jsme inkasovali několik gólů a se soupeřem jsme ztratili kontakt, ve druhém zápase nás poráží Kati Kadaň 7:16.

Starší žáci:
26.10.2019 – Ve třech utkáních nadělili soupeřům postupně sedmadvacet gólů a obdrželi jen jediný. Rozjetou mašinu nedokázal zastavit Chomutov, Koberovy a ani domácí Turnov.

TJ Lokomotiva Louny vs Florbal Chomutov domeček 10:1
TJ Lokomotiva Louny vs TJ Sokol Koberovy 10:0
TJ Lokomotiva Louny vs TJ Turnov 7:0

Přípravka
27.10.2019 – Nově přihlášená kategorie našich nejmenších florbalistů se utkala postupně s týmy z Jirkova, Litvínova a Chomutova. Ani nepříznivé výsledky nesebraly úsměvy na tvářích našim nejmladším florbalovým nadějím. V brance se vystřídalo trio statečných gólmanů a halou zazněl i tradiční lounský pokřik: „FORZAAA … LOUNY!“