Magenta porazila Pražskou Slavii!

2.11.2019 – A tým v sobotu v domácí Magenta aréně hostil tým jména, které budí respekt. Fbc Slavia Praha přijela v sešívaných dresech okusit sílu magentové laviny.

Absence v sestavě áčka a pohled do tabulky naše hráče nestavil do role favorita. Ovšem trenérský tým dokázal sestavu vhodně doplnit hráči z juniorky a B týmu.
Utkání začali naši ve velkém stylu a brzy se ujali vedení, které jim zůstalo až do konce zápasu. Ovšem k vydřené výhře nás čekala velmi dlouhá a trnitá cesta. Slavia nezůstala nic dlužná svému jménu a místy nás drtivě tlačila. Velice disciplinovanou obranu, místy skutečný „beton“ vyztužil epickým výkonem Tomek „Grizzly“ Giezman v brance. Ve třetí třetině byl tlak Slavie obrovský, ale naši kluci měli takový hlad po vítězství, že se mohli zaslouženě radovat z těsně výhry 7:6.
Pozoruhodný výkon ,oceněný cenou pro hráče utkání podal veterán a legenda lounského florbalu Jan Herink. K utkání dodal(přes slzy nebylo moc rozumět): jsem rád, že jsem mohl áčku pomoci k dalším třem bodům, je vidět že v béčku pod skvělým trenérem, Velikým lodivodem #18 moje výkony stále rostou.
Nejde nezmínit skvělý a početný kotel domácích příznivců, který v napínavém utkání hnal domácí miláčky za vítězstvím. Dokonce se dočkal nevídaného, když Jarda „Žlouďas“ Bielik dal gól,který byl vítězný. Bohužel Jarda byl tak zaskočen tím, že skóroval, že se nám k tomu nebyl schopen vyjádřit.
Trenér Jirka Lindner ocenil týmovou hru, hlad po vítězství a bojovnost svého výběru.
FORZA LOUNY!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *