Magentová lavina v této sezóně naposledy

Teplice 22.2.2020 – Tento zasvěcený, vysoce odborný článek o zápasech Magentové laviny píšeme v redakci v této sezóně naposledy…Ano pro A tým mužů sezóna skončila!

Magentová bouře se v sobotu prohnala krásnou halou u teplických Stínadel. Ovšem již při vstupu do haly běhal mráz po zádech, skandování, bubny …polonahý Mr.Czonka v šále…. Do Teplic se za týmem vypravil i početný kotel fans a rozpoutal peklo! Jelikož fanoušky domácích DDM Teplice považujeme s magentovým kotlem za nejlepší v soutěži, rozpoutala se bitva i o tribuny. A troufáme si říci, že hráči Lokomotivy se mohli v Teplicích cítit jako doma!

Bitvu o tribuny jsme vyhráli, bohužel na hřišti se vůbec nedařilo. Ve vyrovnaném zápase se mnohem lépe dařilo domácím. Přes náš tlak dávali domácí branky s takovou lehkostí i štěstím, že to občas vyvolalo nevěřícný úsměv. Nepíšeme o tom poprvé, ale právě produktivita byla snad největším problémem lounských florbalistů, nejenom v tomto zápase, ale po celou sezónu. Od poloviny zápasu již vše probíhalo v režii domácích, kterým se pochopitelně hrálo s lehkostí a také neproměnili mnoho příležitostí. Hru Lokomotivy opět ovládla křeč a těžkopádnost. Zápas tedy skončil zaslouženou výhrou domácích a pro Lokomotivu sezóna skončila porážkou.

Jak sezónu hodnotit? S týmem celá redakce složená z odborníků zažila celou škálu emocí, které sport přináší. Viděli jsme velká vítězství, ale i kruté porážky. A proto je náš sport krásný! A ty dresy lounských borců…

Po zápase proběhlo v kabině krátké, ale velice trefné trenérské zhodnocení sezóny. Jak řekl Jirka Lindner: „Ste dřevácí, na ťukés nemáte.“ V tabulce tým neskončil tam, kde by jsme si představovali, ale tým má potenciál a je potřeba ještě zamakat a nabrat zkušenosti. Co se nám líbilo- chuť hráčů na sobě pracovat. Teda kromě Radka Korbičky, ten neví co je práce.

Celou emotivní a důstojnou chvilku narušil Pavel „Bezinka“ Bezrouk, který v apartním ručníčku pochybného původu nutil všechy spoluhráče do společného sprchování-dokonce i členy naší redakce! Slibně se rozvíjející družnou debatu o naplánování týmové rozlučky pro změnu rozložil Michal Fürstl, který všechny nadchl vážně myšlenou nabídkou: „Hoši vím o jednom príma epesňuněs mléčném baru, kde bychom mohli udělat tu rozlučku!“ Nevíme proč, ale místo odpovědi šli hoši za Bezinkou do sprchy….

Za naší redakci složenou z odborníků, za hráče,trenéry a za vedení klubu děkujeme všem fanouškům a sponzorům, kteří nás celou sezónu podporovali!!! Když se dařilo a hlavně když se nedařilo!!! Díky Vám!

FORZA LOUNY FORZA LOUNY FORZA LOUNY