Mladší žáci v Lounech

12.10.2019 – Tuto sobotu se před náročným lounským publikem představil tým mladších žáků. Magentové hochy čekala velká premiéra. Drtivá většina týmu ještě minulou sezónu hrála za družstvo Elévů a čekala je premiéra v žákovském florbalu před domácím kotlem.

V prvním duelu se hoši srdnatě postavili urostlým hochům z Kadaně. Kadanští Kati potvrdili svou kvalitu, ukázali herní vyspělost a v pohodovém tempu vyhráli vysoko 11:2.

Když to nevyšlo s Katy, hodlali si naši borci vyšlápnout na Pantery z Liberce. V naprosto vyrovnaném zápase prokázali hoši od Ještědu větší klid v koncovce a vyhráli 4:1. Naši kluci byli oprávněně zklamáni, ale i to se v našem sportu stává.

Do třetího zápasu šli kluci s mírnými obavami, neboť je čekali na tomto turnaji skvěle hrající Tuleni z Podbořan. Vyrovnaný zápas plný pěkných akcí v poslední minutě rozhodl Fraško, který potrestal chybu v rozehrávce a zařídil výhru 3:2 pro domácí. Překvapivá výhra nad silným soupeřem rozvášnila domácí vlajkonoše natolik, že pořadatelská služba měla co dělat,aby jim zabránila vynést své hrdiny z haly.

Jindy mnohomluvný trenér Paolo Parkman byl tak dojatý, že bylo obtížné z něj dostat hodnocení turnaje: První zápasy se klukům nepovedly,ale v zápase třetím zúročili tréninkovou práci. Ale neusneme na vavřínech vítězství a budem tvrdě pracovat dál!
FORZA LOUNY.