Mladší žáci vybojovali bronz na turnaji v Bílině!

10.11.2019 – Mladší žáci – Bílina. V náročném programu sezóny měli mladší žáci o tomto víkendu v lize i v přeboru volno a tak jsme s nadšením přijali pozvánku na přátelský Halloweenský turnaj v Bílině. Na tomto turnaji jsme se utkali se 2 týmy Bíliny, PRO-AKTIV Bílina A a PRO-AKTIV Bílina B, které známe dobře z přeboru a dále s týmy Lovci Duchcov a Jokers Osek.

V prvním utkání jsme nastoupili proti týmu Lovci Duchcov a jelikož na turnaji mohli startovat hráči až do 14-ti let věku, čelili jsme značné věkové, výškové i hmotnostní převaze soupeře. Naši hráči snad vědomi si tohoto handicapu působili v prvním poločase dost zakřiknutě, ale ve druhém poločase poznali, že věková a tělesná převaha nemusí být vždy ten rozhodující faktor, dokázili zápas zdramatizovat a nakonec jsme podlehli jen nejtěsnějším rozdílem v poměru 2:3 a náš soupeř (pozdější vítěz turnaje) se nakonec musel strachovat o výsledek. V dalším utkání jsme si poradili s Bílinským B týmem a zvítězili jsme v poměru 3:1. Pokud naši hráči chtěli pomýšlet na pohár z tohoto turnje, museli v následujícím zápase porazit tým Jokers Osek, ve kterém museli opět čelit starším klukům. Po herně vyrovnané první půli, která přinesla naše poločasové 1-gólové manko, jsme po náporu ve druhé půli a heroickému výkonu našich magentových chlapců zaslouženě zvítězili v poměru 3:2. V posledním utkání jsme narazili na Bílinský A tým a po vyrovnaném průběhu utkání jsme podlehli těsně v poměru 4:5. Z turnaje jsme si tedy odnesli 2 vítězství a 2 porážky, což nám nám vyneslo konečné pěkné 3.místo, za které jsme dostali diplom a hlavně vytoužený pohár. S pohárem nad hlavou si naši hoši právem zakřičeli vítězný pokřik – FORZA LOUNY !!!

Sestava týmu: Fraško, Herink, Hinke, Horáček, Kraj, Nipauer, Parkman, Patta, Suchý, Zelený

Trenéři: Herink Jan, Parkman Pavel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *