Tento víkend nám přinesl plno výher magentových mláďátek

23.-24.11.2019 – Junioři se utkali v Krupce s Teplicemi a Lovosicemi, Starší žáci doma vyhráli všechny tři utkání s celkovým skóre 15:5 !

Junioři

23.11.2019 – Junioři odjeli do Krupky vrátit porážku domácím Teplicím a potrápit favorita z Lovosic.

TJ Lokomotiva Louny – Florbal Teplice – 7:2
V prvním zápase jsme se využívali nervozity přemotivovaných Teplic, kteří si první minutu zápasu pokřikovali svoje legendární “jeeees”. Ústa se jim ale zavřela po našich dvou rychlých brankách. Domácí sice ještě v první třetině snížili, ale druhá třetina byla v naší režii, ve které jsme přidali další dvě branky. Ve třetí třetině sice domácí opět snížili, ale to byla jejich poslední branka v zápase. Zbytek zápasu už byl pod vedením magentové legie zkázy a přidáním dalších tří branek. Domácí si lámali hokejky nad skvěle chytajícím Castrillem, který zažil asi nejlepší zápas v kariéře. Po každém zákroku tohoto talentovaného brankáře bylo z domácí střídačky slyšet tiché “nouu”

TJ Lokomotiva Louny – ASK Lovosice – LFP – 3:10
Do druhého zápasu jsme vstupovali jako outsideři, s Lovosicemi jsme drželi krok, dokonce jsem i vedli. Ale soupeř zabral a utkání otočil ve svůj prospěch. V zápase bohužel rozhodla lepší přesnost v koncovce.

Děkujeme magentovému kotli, který dorazil i se svým vůdcem Mr. Czonkou.

Další zápasy odehrají Junioři 7.12.2019 v Rumburku, kde se utkají s Děčínem a Chomutovem B.

Za realizační tým Michal Fürstl a Jiří Lindner.

Starší žáci

23.11.2019 – V sobotu se v domácí hale jako výživný předkrm před utkáním A-týmu mužů představil tým starších žáků. Utkal se postupně se Žatcem, Jirkovem a Chomutovem.

Po celý turnaj naši mládežníci dominovali a všechny zápasy vyhráli s konečným skóre 15:5. S Žateckymi Jazzmany to byl zcela jednoznačný zápas, kdy hoši zahazovali šance po vzoru svého trenéra Aleše Linky. Ale Majnkrafti z Jirkova v zápase druhém byli více než důstojným soupeřem našemu týmu. Magenťáci ovšem nedopustili blamáž a zvítězili. A to i přes chyby v obraně po vzoru svého trenéra Michala Haufa. Velkým překvapením byl výkon Chomutova, na který si kluci možná nejvíc věřili. Ačkoli byl konečný výsledek jednoznačný, Chomutov hrál velice houževnatě a naše kluky potrápil. Ale dobré týmy umí vyhrávat i zápasy kdy se herně úplně nedaří!!
Tento turnaj se klukům vydařil a přesto,že občas zaskřípala souhra a rozehrávka měli v brance famózně chytajícího Samuela.
Trenér Hauf se nebyl schopen k turnaji vyjádřit, běhal po hale a hýkal štěstím: 9 bodů 9 bodů 9 bodů……