Víkend mládeže bez výher

16.-17.11.2019 – Dva dny plné zápasů magentových mláďátek byl bohužel bez výhry. Nedařilo se ani jednomu týmu dorostenců, mladším žákům. Pozitivní zprávou je zvedání výkonů nejmladších bojovníků z přípravky.

Dorostenci

Dorostenci v Teplicích:
17.11.2019 – Tým dorostenců odjel v plné sestavě do zakleté teplické haly, kde se střetl s domácím Dynamem a Lovosicemi.

⚔️ TJ Lokomotiva Louny – DDM Dynamo Teplice B – 3:7
V prvním utkání jsme byli až moc přemotivovaní, ztráceli jsme míčky z hokejek a chyběl nám důraz a pohyb dopředu, tak i dozadu. Dynamo využilo našich chyb i nepřesností a proto zaslouženě vyhrálo.

⚔️ TJ Lokomotiva Louny – ASK Lovosice LFP – 5:6
Do druhého utkání jsme vstoupili s větší opatrností. Přesto jsme jako první inkasovali, ale Honzik Polák zkušeně proměnil nájezd a z důrazu před brankou otočil zapas Jirka Klokočník. Lovosice ale zabraly a odskočily o tři góly, v poslední minutě jsme snížili brankové manko na rozdíl jediného gólu..více už jsme nestihli, a tak poprvé v sezóně odjíždí dorost z turnaje bez bodu.

🗣 Hodnocení trenéra (Michal Fürstl)
Nespokojenost s prvním zápasem – nedůraz a prakticky darované tři body domácím. Druhý zápas už byl lepší, ale i tak zde bylo plno chyb, které musíme eliminovat, pokud chceme hrát vyšší příčky.

🔜 Další zápasy odehrajeme 1.12.2019 na domácím hřišti proti Lounské Mašince a Ústí B.

Mladší žáci

16.11.2019 – V dalším kole ligy mladších žáků jsme tentokát vyjížděli do Ústí nad Labem, kde jsme se utkali s týmy Florbal Ústí red, SCC Semily Predators a FBC Liberec black.

Naši magentoví hoši bohužel nenavázali na předchozí úspěchy a po nevýrazném výkonu se na tomto turnaji další výhry nedočkali. Postupně jsme podlehli Ústí v poměru 1:4, kdy po vyrovnané první půli jsme v té druhé naprosto vypadli z role a soupeři jsme doslova darovali výhru. Ve druhém zápase jsme podlehli Semilům, kdy o zápase bylo rozhodnuto po šesti minutách hry, kdy na tabuli svítili již hrozivé skóre 0:5. V další části zápasu jsme se nicméně trohu zvedli a bojovností proti výrazně lepšímu soupeři jsem alespoň částečně eliminovali výlov dalších branek z naší sítě, konečný výsledek 0:8. Jedině poslední zápas by snesl přísnější měřítka náročného diváka, v tomto zápase jsme se alespoň nasazením a bojovností vyrovanali soupeři. Náš soupeř byl ale bohužel o něco florbalovější a hlavní rozdíl byl v proměňování šancí, konečný výsledek 2:7 byl však pro nás až dost krutý.

Vyjádření trenéra (Herink Jan):
Bohužel nemůžu být úplně spokojen s výkonem týmu. Na tomto turnaji nám chyběl potřebný klid při rozehrávce, nedokázali jsme podržet míček a kazili přihrávku. Kamenem úrazu se opět stala naše střelba a zakončení. Myslím, že herně i výkonostně jsme měli určitě na lepší výsledek. Hráči se až příliš věnovali výkonu ostatních, včetně rozhodčích, aniž by se prvotně zaměřili na svůj vlastní výkon pro tým. Za 2 týdny máme další turnaj a věřím, že naši hoši si vzali z tohoto turnaje ponaučení a navážou na poslední zápas, ve kterém sa dali najít alespoň určitá pozitiva. Děkujeme fanouškům za podporu a zůstaňte nám nadále věrni !

Sestava týmu: Herink(G), Nipauer(G) – Dostál, Fraško, Hochman, Kraj, Krupička, Parkman, Patočka Suchý, Tuháček, Zelený

Trenéři: Herink Jan, Parkman Pavel

Přípravka

16.11.2019 – Magentová přípravka si v sobotu navlékla dresy oblíbené barvy (MAGENTA) a vyrazila do boje proti Jazzmanům ze Žatce a dvěma týmům z Litvajzu. Ačkoliv jsme bodíky neposbírali, prožili jsme veselé sobotní dopoledne plné sportovních zážitků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *