Z víkendových zápasů bere magenta 2 body!

Tento víkend měl A tým mužů pekelně nabitý program. Čekala je klíčová utkání se soupeři, kteří stejně jako magentová lavina okupují spodní polovinu tabulky. Jak správně připravit a motivat hráče do takto důležitých záchranařských zápasů se trenérský tým učí na duelech fotbalové Sparty.

V sobotu večer jsme se utkali s Lovosicemi. Snad podcenění soupeře, sebevědomí našich hráčů, kteří měli v hlavách slzy porážky na sešívaných dresech pražské Slavie vytvořili pro naše borce smrtící lektvar, který u čarodějek prodávají pod názvem “ Hraj jako dřevák“.
Lovosičtí chemici byli jasně lepší, ale špatná, naivní až hloupá hra našeho týmu jim práci usnadňovala. Ve 38.minutě bylo skóre 6:1 pro domácí a objektivně řečeno to bylo ještě milosrdné. Jediný kdo skutečně obstál v divizním měřítku byl lounský brankář Frajt. A…lounský kotel, který přijel podpořit své miláčky i na venkovní utkání. Vytvořil na florbalové poměry bouřlivou atmosféru a tribuny lovosické haly ovládl. Při té příležitosti jsme poprosili o vyjádření i nekorunovaného krále lounských vlajkonošů a chuligánů( identitu z pochopitelných důvodů nezveřejníme,redakce ji zná, používáme krycí jméno Mr. Czonka) : No, na domluvenou bitku u večerky nikdo nepřišel, tak jsme aspoň koupili klukům větrové bonbóny do kabiny. Věřím že tento zápas ještě otočí. Za stavu 6:2 po 2.třetině by se nad optimismem Mr.Czonky sportovní expert přezíravě pousmál….
Ale ve 3.třetině nastoupila na palubovku skutečná magentová lavina a svého soupeře jasně přehrála. Dokázala zápas vyrovnat a v prodloužení zlomené Lovosice knokautovala „na Karlose Vémolu“. Dva body a epická výhra 7:6!!
V neděli naší baštu totálního florbalu přijel dobýt Sokolov. Ve svatostánku zasvěcenému magentovým barvám se odehrál vyrovnaný duel. Přestřelka, při které ani jeden tým nedokázal strhnout a udržet vedení. Bohužel ve 3.třetině si náš tým vybral slabou chvilku a soupeř trestal! Přes dobrý vykon jsme prohráli 8:10.
I porážky ke sportu patří a o víkend jedeme oloupit o body lídra tabulky a statistik pražské Vinohrady.
Pokud jsme u statistik.. po odehraném 9.kole vedeme v počtu fanoušků na domácí utkání v naší skupině Divize. Takže pokud jste dočetli až sem – za vedení oddílu a hráče DÍKY! FORZA LOUNY!